Konforunuz için buradayız!

Örüç Teknik Havalandırma, VRF, City Multi ve Split sistemi uygulamaları ürün satışı, montaj, servis ve periyodik klima bakımı konusunda tecrübeli teknik kadrosu avantajı ile gerçekleştirir. Firmamız Mitsubishi Heavy Klima markasının yetkili servisi olmakla birlikte diğer tüm klima markalarının da özel ve ayrıcalıklı olarak servis hizmetini vermektedir. Klima servisi ekibimiz klima bakım, klima montaj, klima arıza, vrf sistem alanlarında eğitimli ve deneyimli bir kadrodan oluşmaktadır.

Bu güne kadar edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimlerimizle sizlere en iyi hizmeti verebilmenin çabası içerisindeyiz. Seçkin bir referans listesine sahip olan firmamız kaliteli işçiliği ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile sektördeki yerini her geçen gün biraz daha sağlamlaştırmakta ve yükseltmektedir. Kalite, güven, uygulanabilirlik ve yenilikçiliği sürekli müşteri memnuniyeti ile birlikte kendine amaç olarak seçmiştir.

Misyon

Vizyonumuz

Bilgili, Tecrübeli ve Dinamik bir ekip çalışması ile hızlı, rekabetçi ve müşterilerimizin beklentilerini karşılayan hizmetler üretmek. Hedef işimiz, bulunduğumuz bölgede montaj ve servis hizmeti verirken, müşteri taleplerini zamanında karşılamak. Yüksek seviyedeki hizmet kalitemiz ve müşteri memnuniyeti ile havalandırma ısıtma ve soğutma sektöründe en iyi yere gelmek hedefimizdir.

Misyon

Misyonumuz

Montajını , bakımını ve onarımını üstlendiğimiz firmaların bölgemizdeki tüketici ihtiyaçlarını da göz önüne alarak montaj, yedek parça, bakım ve onarım sürecinde koşulsuz memnuniyet sağlayarak müşterilerine ulaştırmak. Klima sektöründeki son gelişmeleri uygulamak. Son gelişmeler doğrultusunda memnun müşteri oluşturmak, yenilikçi işlemlerimiz ve yüksek kalitemizle örnek bir hizmet anlayışı sunmak amacımızdır.

temel degerlerimiz

Temel Değerlerimiz

• Üstün iş ahlakı, güvenilir olmak ve dürüstlük ilkesiyle hareket etmek,
• Çalışanlarımıza önem vererek gelişimlerine destek olmak,
• Müşterilerimizin, ortaklarımızın, çalışanlarımızın, içinde yaşadığımız ve çalıştığımız toplumun takdirlerini kazanarak yaptığımız işleri en iyi şekilde gerçekleştirmektir.
• Müşteri memnuniyetini korumak,
• Yenilikçi ve gelişimci olmak,